Sprawdziłeś już lojalność pracowników Twojej firmy?

Najczęściej spotykany sposób zdobywania informacji biznesowych o konkurencji to dotarcie do jej kluczowych pracowników. Jest to droga najszybsza, niezwykle skuteczna i jak się okazuje, najmniej kosztowna.

Lojalność pracownika w praktyce nie istnieje!

Sprawdź pracownika – uzyskaj pewność.
Wiarygodny pracownik to bezpieczna firma i spokojny sen.

Praktyka operacyjno-detektywistyczna pokazuje, że niestety, większość pracodawców, zatrudniając nowe osoby na kluczowych stanowiskach, nie podejmuje żadnych działań sprawdzających. Często wymagane jest tylko potwierdzenie, że przyszły pracownik nie był karany sądownie.
Jest to bardzo złudne. A co z karalnością, która z mocy przepisów prawa uległa zatarciu? A toczące się postępowania karne i karno-skarbowe?

Jak sprawdzić lojalność pracowników w Twojej firmie?

Detektyw zbierający cząstkowe informacje, przedstawia zleceniodawcy portret osobowościowo-psychologiczny, który ułatwi podjęcie konkretnej decyzji, a także dane o statusie majątkowym czy zatartych wyrokach oraz ogólną opinię na podstawie przeprowadzonego wywiadu środowiskowego.

Pobudki braku lojalności wobec pracodawcy są bardzo różne. Poza klasycznymi, jak choćby kwestie materialne, są i takie, które są nieprzewidywalne i na pierwszy rzut oka, zupełnie nieracjonalne. Przechodzenie pracowników na „drugą stronę” nie dzieje się z dnia na dzień, to pewien proces. Wytypowanie i opracowanie przyszłej „ofiary” również wymaga czasu, pełnej dyskrecji i często zaawansowanych technik operacyjnych.

Jeśli chcesz zatrudnić osobę, której przeszłość wzbudza podejrzenia, zleć mi weryfikację kandydata. W krótkim czasie, odpowiem bardzo dokładnie na zadane pytania i przedstawię prawdziwy obraz pracownika, który nie wyłonił się z jego CV! Dowiesz się, czy nie był wcześniej karany oraz czy jego zainteresowania, a może nałogi, mogą wpłynąć na zatrudnienie i czy jest w takim stanie psychofizycznym, jaki przedstawiał na rozmowie kwalifikacyjnej.

Zestawienia informacji opracowane przez detektywa skutecznie eliminują przyszłe rozczarowanie pracodawcy.

W tej sferze działalności mogę poszczycić się sukcesami, które pozwoliły moim klientom na uniknięcie nieudanych przedsięwzięć i podjęcie trafnych decyzji personalnych.

Sprawdź inne usługi: OCHRONA FIRM, WYWIAD GOSPODARCZY, WINDYKACJA WIERZYTELNOŚCI, WYKRYWANIE PODSŁUCHU, SPRAWY ROZWODOWE

Zapraszam do kontaktu. Pierwsze spotkanie lub porada telefoniczna – GRATIS.